Lütfen Bekleyin

    Ambarlı - Bandırma Kamyon Tır Taşımacılığı


Hakkımızda

Ambarlı -Bandırma Hattının kurucusu olan Tramola, hattın ilk yıllarındaki zorlukları aşarak bugünkü bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olmuştur. Gemilerinin teknik özelliklerinin hatta uygun olmasıyla birleşen tecrübe limanlar ve seyirdeki operasyonun sorunsuz işlemesini beraberinde getirmektedir.

Tramola Gemi İşletmeciliği Eylül 2002 tarihinden itibaren nakliye sektöründeki yük trafiğinin en yoğun bölgesi İstanbul-Bandırma hattında Ro-Ro gemiler ile ağır vasıta (Kamyon-TIR) taşımacılığı yapmaktadır. Haziran 2005 yılına kadar bir gemi ile İstanbul'dan 2, Bandırma'dan 2 olmak üzere tarifeli olarak günde 4 sefer yapmıştır.

Tramola, nakliye sektöründeki yoğun talebi karşılayabilmek ve müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için Haziran 2005 tarihinden itibaren ikinci Ro-Ro gemisini seferlere başlatmıştır. İkinci geminin devreye girmesiyle, İstanbul'dan 3, Bandırma'dan 3 olmak üzere sefer adedi 6'ya çıkartılmıştır. 


Yolcu profilimiz: İstanbul, Bandırma, Manisa, İzmir, Denizli, Aydın, Muğla, Bursa Karacabey, Kemalpaşa, Çanakkale, Balıkesir, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne'de bulunan tüm taşıyıcılar kooperatifleri, nakliye, lojistik, kargo firmaları ve kendilerine ait araçlarla nakliyat yapan sürücülerdir.