Lütfen Bekleyin

    Ambarlı - Bandırma Kamyon Tır Taşımacılığı


Filomuz

Gemilerimiz, Tramola-1 1973 Fransız yapımı Ro-Ro / Yolcu Gemisi, Tramola-2 1977 Alman yapımı Ro-Ro/Yolcu gemisidir. Gemilerde ana garaj ve üst garaj olmak üzere iki garaj bulunmaktadır. Bir geminin toplam kapasitesi 60 araçtır. Gemilerin kapak yükseklikleri 4.30 metredir.

Rezervasyon yaptıran araçların biniş önceliği vardır. Yerleşim düzeninin oluşturulabilmesi ve gerekli işlemlerin yapılabilmesi için araçların sefer saatlerinden en az 60 dakika önce ilgili limanda bulunan gişemizden bilet alınması gerekmektedir.

Ambarlı Bandırma arası 52 deniz mili mesafede olup, yaklaşık seyahat süresi 3,5 saattir.

Gemilerimizde seyahat edecek şoförler, ücretsiz yemek, sınırsız çay, kesintisiz televizyon seyretme, gemide bulunan mevcut filmlerden dvd film izleme, banyo yapma, mescit ve dinlenme imkanlarına sahiptirler. Ayrıca 24 saat açık büfemizden de yararlanabilmektedirler.

Alt garajlarda zehirlenme riskini ortadan kaldırmak için dizel motor ile soğutulan araçların frigolarının çalıştırılması yasaktır. Sadece elektrik ile çalışan frigolara izin verilmektedir. Gerekli olacak elektrik gemi elektrikçileri tarafından sağlanacaktır. Verilecek elektrik için ayrıca ücret istenmeyecektir.

Gemi içerisine bulunan yolcu, araç ve eşyalarının tamamı Tramola A.Ş. tarafından seyahat boyunca sigortalıdır.